Linia 908

Autobusy

SZYMANÓW - pętla▸DWORZEC NADODRZE

  1. SZYMANÓW - pętlasłupek 213702101
  2. Szymanów - Letniasłupek 213709142
  3. Szymanówsłupek 213700163
  4. Szymanów - Widawskasłupek 213700024
  5. Szymanów - skrzyż.słupek 213700045
  6. Psary - Szkołasłupek 203590306
  7. Widawasłupek 235307
  8. Konopackiejsłupek 235328
  9. Rondo Obrońców Grodnasłupek 235289
  10. Lekarskasłupek 2352610
  11. Żmigrodzka (Obwodnica)słupek 2352411
  12. POŚWIĘTNEsłupek 2352212
  13. Wołowskasłupek 2312813
  14. Kępińskasłupek 2312614
  15. Kamieńskiegosłupek 2312415
  16. Broniewskiegosłupek 2312216
  17. Trzebnickasłupek 2071817
  18. DWORZEC NADODRZEsłupek 12061618

Linia 908 kursuje na trasie SZYMANÓW - pętla – DWORZEC NADODRZE (Wrocław, 18 przystanków).

Linia 908 kursuje na trasie DWORZEC NADODRZE – SZYMANÓW - pętla (Wrocław, 21 przystanków).

DWORZEC NADODRZE
dni robocze: 04:32–23:45weekendy: 05:04–00:04
SZYMANÓW - pętla
dni robocze: 05:00–00:10weekendy: 05:10–00:35

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.