Linia 241

Autobusy

Wrocław Nowy Dwór (P+R)▸PAWŁOWICE (Widawska)

  1. Wrocław Nowy Dwór (P+R)słupek 121421
  2. Rogowska (Ośrodek sportu)słupek 121262
  3. Chociebuska (C. K. Nowy Pafawag)słupek 121243
  4. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 121214
  5. Rogowska (P+R)słupek 1120155
  6. Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)słupek 173116
  7. Tyrmandasłupek 173017
  8. Zagonysłupek 173178
  9. Muchobór Wielkisłupek 173039
  10. Stanisławowska (W.K. Formaty)słupek 1730510
  11. Trawowasłupek 1731511
  12. Krzemienieckasłupek 1730712
  13. Końcowasłupek 1730913
  14. Ostrowskiegosłupek 1171614
  15. FATsłupek 1172615
  16. Aleja Pracysłupek 1172416
  17. Inżynierskasłupek 1172217
  18. Kolbuszowska (Stadion)słupek 1152618
  19. Krucza (Mielecka)słupek 1152419
  20. Kruczasłupek 1152220
  21. Zaporoskasłupek 1153221
  22. Zielińskiegosłupek 1132422
  23. EPIsłupek 1132223
  24. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2112024
  25. Dyrekcyjnasłupek 2110125
  26. PETRUSEWICZAsłupek 2111226
  27. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2110227
  28. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026828
  29. Bastion Sakwowysłupek 11022229
  30. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1011130
  31. Urząd Wojewódzki (Impart)słupek 2030131
  32. Most Grunwaldzkisłupek 12082132
  33. PL. GRUNWALDZKIsłupek 12082333
  34. Bujwidasłupek 12082534
  35. Kochanowskiegosłupek 12420135
  36. Śniadeckichsłupek 2430336
  37. Zaciszesłupek 2430537
  38. Kwidzyńskasłupek 2413138
  39. Brücknerasłupek 2413339
  40. C.H. Koronasłupek 2410740
  41. Zielnasłupek 2910141
  42. Psie Polesłupek 2910342
  43. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 2912943
  44. Zakrzowskasłupek 2950144
  45. Kopańskiegosłupek 2953945
  46. Wallenrodasłupek 2950346
  47. Królewskasłupek 2952147
  48. OSIEDLE SOBIESKIEGOsłupek 2952348
  49. OSIEDLE SOBIESKIEGOsłupek 2953249
  50. Królewskasłupek 2952250
  51. Przedwiośnie (Stacja Kolejowa)słupek 2953151
  52. Azaliowasłupek 2953352
  53. Pawłowicesłupek 2953553
  54. Starodębowasłupek 2953754
  55. Pawłowickasłupek 2955155
  56. Przebiśniegowasłupek 2955356
  57. PAWŁOWICE (Widawska)słupek 2955457

Linia 241 kursuje na trasie Wrocław Nowy Dwór (P+R) – PAWŁOWICE (Widawska) (Wrocław, 57 przystanków).

Linia 241 kursuje na trasie PAWŁOWICE (Widawska) – Wrocław Nowy Dwór (P+R) (Wrocław, 61 przystanków).

PAWŁOWICE (Widawska)
dni robocze: 22:56–05:36weekendy: 22:56–06:06
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
dni robocze: 23:12–05:12weekendy: 23:12–05:31

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.