Linia 111

Autobusy

OSIEDLE SOBIESKIEGO▸KMINKOWA

  1. OSIEDLE SOBIESKIEGOsłupek 295321
  2. Królewskasłupek 295222
  3. Wallenrodasłupek 295043
  4. Zakrzowskasłupek 295024
  5. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 291285
  6. Psie Polesłupek 291046
  7. Zielnasłupek 291027
  8. C.H. Koronasłupek 241108
  9. C.H. Koronasłupek 241089
  10. Brücknerasłupek 2413410
  11. Kwidzyńskasłupek 2413211
  12. Zaciszesłupek 2430612
  13. Śniadeckichsłupek 2430413
  14. Kochanowskiegosłupek 12420214
  15. Bujwidasłupek 12082615
  16. PL. GRUNWALDZKIsłupek 12082016
  17. Rejasłupek 2092417
  18. Katedrasłupek 2093118
  19. Ogród Botanicznysłupek 2090019
  20. Świętokrzyskasłupek 2090420
  21. Pl. Bemasłupek 12062121
  22. Na Szańcachsłupek 12062322
  23. Jedności Narodowejsłupek 12062523
  24. Nowowiejskasłupek 12062724
  25. Daszyńskiegosłupek 2063825
  26. Słonimskiegosłupek 2072026
  27. Zakładowasłupek 2072627
  28. Broniewskiegosłupek 2314128
  29. Bałtyckasłupek 2314329
  30. Bezpiecznasłupek 2314530
  31. Paprotnasłupek 2314931
  32. Irysowasłupek 2315132
  33. Obornicka (Obwodnica)słupek 2315533
  34. Ostowa (Muzeum Militarne)słupek 2350334
  35. Pełczyńska (Stacja Kolejowa)słupek 2350535
  36. Kominiarskasłupek 2350736
  37. Lipa Piotrowskasłupek 2350937
  38. Tymiankowasłupek 2356538
  39. Cynamonowasłupek 2356339
  40. Waniliowasłupek 2356140
  41. Kaparowasłupek 2356741
  42. KMINKOWAsłupek 2356042

Linia 111 kursuje na trasie OSIEDLE SOBIESKIEGO – KMINKOWA (Wrocław, 42 przystanków).

Linia 111 kursuje na trasie KMINKOWA – OSIEDLE SOBIESKIEGO (Wrocław, 44 przystanków).

KMINKOWA
dni robocze: 04:08–23:35weekendy: 04:27–23:35
OSIEDLE SOBIESKIEGO
dni robocze: 04:25–23:51weekendy: 03:59–23:51

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.