Linia 102

Autobusy

Kosmonautów (Pętla)▸Zajezdnia OBORNICKA

  1. Kosmonautów (Pętla)słupek 181511
  2. Kosmonautówsłupek 181532
  3. Kosmonautów (Szpital)słupek 181153
  4. Fieldorfa (Szpital)słupek 181174
  5. Fieldorfasłupek 181195
  6. Stoszowskasłupek 187476
  7. Olbrachtowskasłupek 187457
  8. Arachidowasłupek 187398
  9. Wojanowskasłupek 187389
  10. Stabłowicesłupek 1812710
  11. Park Stabłowickisłupek 1812911
  12. Głównasłupek 1870612
  13. Wełnianasłupek 1870413
  14. Chwałkowskasłupek 1870214
  15. Jędrzejowskasłupek 1851215
  16. Brodzkasłupek 1851816
  17. KOZIAsłupek 1851017
  18. Północnasłupek 1850818
  19. Maślicka (Staw)słupek 1854819
  20. Maślice Małe (Brodnicka)słupek 1850620
  21. Rędzińska (Cmentarz)słupek 1850421
  22. Maślicka (Osiedle)słupek 1851622
  23. TARCZYŃSKI ARENA (Królewiecka)słupek 1850223
  24. Dworskasłupek 1853624
  25. Górniczasłupek 1273125
  26. KOZANÓW (Dokerska)słupek 1273326
  27. KOZANÓWsłupek 1271827
  28. Dzielnasłupek 1271628
  29. Wiślańskasłupek 1271429
  30. Kolistasłupek 1271230
  31. Kwiskasłupek 1230431
  32. Małopanewskasłupek 1230632
  33. Niedźwiedziasłupek 1230233
  34. Głogowskasłupek 1051034
  35. Szczepinsłupek 1051435
  36. Inowrocławskasłupek 1051236
  37. PL. SOLIDARNOŚCIsłupek 1053837
  38. PL. JANA PAWŁA IIsłupek 1050238
  39. Ryneksłupek 11000539
  40. Mosty Pomorskiesłupek 11060740
  41. Pomorskasłupek 11060141
  42. PL. STASZICAsłupek 11060342
  43. Kleczkowskasłupek 1070543
  44. Bałtyckasłupek 2314344
  45. Bezpiecznasłupek 2314545
  46. Paprotnasłupek 2314946
  47. Zajezdnia OBORNICKAsłupek 947

Linia 102 kursuje na trasie Kosmonautów (Pętla) – Zajezdnia OBORNICKA (Wrocław, 47 przystanków).

Linia 102 kursuje na trasie Zajezdnia TYSKA – Kosmonautów (Pętla) (Wrocław, 53 przystanków).

Zajezdnia OBORNICKA
dni robocze: 04:20–23:52weekendy: 05:11–23:52
Kosmonautów (Pętla)
dni robocze: 03:34–23:36weekendy: 04:16–23:36

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.