Linia 955

Autobusy

Ratowice - pętla▸PL. GRUNWALDZKI

  1. Ratowice - pętlasłupek 400000241
  2. Ratowice - Kościółsłupek 400000072
  3. Ratowice - Odrzańskasłupek 400000263
  4. Ratowice - Polnasłupek 400000054
  5. Czernica - szkołasłupek 400000035
  6. Czernica - Wrocławska/Odrzańskasłupek 404550196
  7. Czernica - Urząd Gminysłupek 404550177
  8. Jeszkowice - Jelczańska/Głównasłupek 404550158
  9. Jeszkowice - Jelczańska/Wrocławskasłupek 404550139
  10. Gajków - Polna skrzyż.słupek 4045501110
  11. Gajków - Lipowasłupek 8045500911
  12. Gajków - kościółsłupek 8192600512
  13. Gajków - Przedszkolnasłupek 4192600313
  14. Kamieniec Wrocławski - Szkolnasłupek 4192600914
  15. Kamieniec Wrocławski - Wrocławska/Szkolnasłupek 4045500515
  16. Kamieniec Wrocławski - Wrocławska/Kolejowasłupek 4045500316
  17. Kamieniec Wrocławski - szkołasłupek 4192300317
  18. Dobrzykowice - przejazdsłupek 4192300118
  19. Dobrzykowice - Sukcesusłupek 4192300519
  20. Dobrzykowice - Bocznasłupek 4000001620
  21. Wojnówsłupek 2471821
  22. Strumykowasłupek 2471622
  23. Smoczasłupek 2471423
  24. Kmiecasłupek 2472024
  25. Zagrodniczasłupek 2471225
  26. Niedziałkowskiegosłupek 2471026
  27. Mikołowskasłupek 2472227
  28. Swojczyce (Miłoszycka)słupek 4470828
  29. Miłoszyckasłupek 2472329
  30. Gospodarskasłupek 2472930
  31. Ceglanasłupek 2472531
  32. Monopolowasłupek 2470232
  33. SĘPOLNOsłupek 2431633
  34. Godebskiego (AWF Wrocław)słupek 2432434
  35. 8 Majasłupek 2431435
  36. Park Szczytnickisłupek 2431236
  37. Mickiewiczasłupek 2453237
  38. Kliniki - Politechnika Wrocławskasłupek 12081838
  39. PL. GRUNWALDZKIsłupek 2092139

Linia 955 kursuje na trasie Ratowice - pętla – PL. GRUNWALDZKI (Wrocław, 39 przystanków).

Linia 955 kursuje na trasie PL. GRUNWALDZKI – Ratowice - pętla (Wrocław, 38 przystanków).

PL. GRUNWALDZKI
dni robocze: 04:01–23:05weekendy: 05:04–23:01
Ratowice - pętla
dni robocze: 05:05–23:31weekendy: 07:20–00:15

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.