Linia 945

Autobusy

Chrząstawa Wielka - pętla▸PL. GRUNWALDZKI

  1. Chrząstawa Wielka - pętlasłupek 400000011
  2. Chrząstawa Wielka - Leśna/stawsłupek 419300112
  3. Chrząstawa Wielka - Wrocławska (na wys. nr 37)słupek 419300093
  4. Chrząstawa Mała - mostsłupek 419300074
  5. Chrząstawa Mała - Leśna/sklepsłupek 419290025
  6. Chrząstawa Mała - Stawowasłupek 040000226
  7. Chrząstawa Mała - PKPsłupek 040000987
  8. Wojnowice - Polnasłupek 415350108
  9. Nadolice Wielkie - przejazdsłupek 0419300019
  10. Nadolice Wielkie - transformatorsłupek 4153500710
  11. Nadolice Wielkie - sklepsłupek 4153500511
  12. Nadolice Małe - skrzy. Wrocławska/Zielonasłupek 4153500312
  13. Krzyków - Główna/Zachodniasłupek 4192400513
  14. Nadolice Małe - Krzykowskasłupek 4000009914
  15. Krzyków - Osiedlesłupek 4153501115
  16. Dobrzykowice - kościółsłupek 4153500116
  17. Dobrzykowice - Bocznasłupek 4000001617
  18. Wojnówsłupek 2471818
  19. Strumykowasłupek 2471619
  20. Smoczasłupek 2471420
  21. Kmiecasłupek 2472021
  22. Zagrodniczasłupek 2471222
  23. Niedziałkowskiegosłupek 2471023
  24. Mikołowskasłupek 2472224
  25. Swojczyce (Miłoszycka)słupek 4470825
  26. Miłoszyckasłupek 2472326
  27. Gospodarskasłupek 2472927
  28. Ceglanasłupek 2472528
  29. Monopolowasłupek 2470229
  30. SĘPOLNOsłupek 2431630
  31. Godebskiego (AWF Wrocław)słupek 2432431
  32. 8 Majasłupek 2431432
  33. Park Szczytnickisłupek 2431233
  34. Mickiewiczasłupek 2453234
  35. Kliniki - Politechnika Wrocławskasłupek 12081835
  36. PL. GRUNWALDZKIsłupek 2092136

Linia 945 kursuje na trasie Chrząstawa Wielka - pętla – PL. GRUNWALDZKI (Wrocław, 36 przystanków).

Linia 945 kursuje na trasie PL. GRUNWALDZKI – Chrząstawa Wielka - pętla (Wrocław, 35 przystanków).

PL. GRUNWALDZKI
dni robocze: 03:51–22:42weekendy: 04:51–23:32
Chrząstawa Wielka - pętla
dni robocze: 06:05–00:08weekendy: 05:50–23:57

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.