Linia 931

Autobusy

Kiełczówek - pętla▸Godzieszowa - transformator

  1. Kiełczówek - pętlasłupek 319220051
  2. Kiełczówek - skrzy. Imbirowasłupek 319220092
  3. Kiełczówek - Sielska Zagrodasłupek 319220033
  4. Kiełczów - Rzecznasłupek 319220014
  5. Kiełczów - cmentarzsłupek 319170165
  6. Kiełczów - Mlecznasłupek 319200076
  7. Kiełczów - Wrocławskasłupek 319200057
  8. Kiełczów - Biedronkasłupek 319200038
  9. Kiełczów - Ładnasłupek 319200019
  10. KIEŁCZOWSKA (Cmentarz)słupek 2992610
  11. Żmudzkasłupek 2992811
  12. Kiełczowskasłupek 2931412
  13. Poleskasłupek 2931213
  14. Kiełczowska (LZN)słupek 2913214
  15. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 2912915
  16. Zakrzowskasłupek 2950116
  17. Kopańskiegosłupek 2953917
  18. Wallenrodasłupek 2950318
  19. Przedwiośnie (Stacja Kolejowa)słupek 2953119
  20. Azaliowasłupek 2953320
  21. Pawłowicesłupek 8953521
  22. Starodębowasłupek 8953722
  23. Pawłowickasłupek 2955123
  24. Przebiśniegowasłupek 2955324
  25. Ramiszówsłupek 3261830225
  26. Ramiszów Stacjasłupek 3261820426
  27. Pasikurowice - cmentarzsłupek 3137101327
  28. Pasikurowice - skrzy. Malinowasłupek 3137101128
  29. Pasikurowice - Energetycznasłupek 3137101529
  30. Pasikurowice - Wrocławska (na wys. nr 14) inwsłupek 3137100930
  31. Siedlec - Wrocławska/szkołasłupek 3137100731
  32. Siedlec - stacjasłupek 3137100532
  33. Godzieszowa (na wys. nr 8)słupek 3137100333
  34. Godzieszowa - transformatorsłupek 3137100134

Linia 931 kursuje na trasie Kiełczówek - pętla – Godzieszowa - transformator (Wrocław, 34 przystanków).

Linia 931 kursuje na trasie Godzieszowa - transformator – Kiełczówek - pętla (Wrocław, 34 przystanków).

Godzieszowa - transformator
dni robocze: 04:44–23:10weekendy: 05:33–23:11
Kiełczówek - pętla
dni robocze: 03:58–23:21weekendy: 04:41–23:18

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.