Linia 928

Autobusy

Januszkowice - Wrocławska▸KROMERA

  1. Januszkowice - Wrocławskasłupek 319130101
  2. Dobroszów Oleśnickisłupek 319130122
  3. Dobroszów - skrzy. Węgierskasłupek 319130143
  4. Dąbrowicasłupek 319120044
  5. Łosicesłupek 319120015
  6. Łosice - plac zabawsłupek 313410056
  7. Budziwojowicesłupek 313410037
  8. Łozina - Cmentarzsłupek 313410178
  9. Łozina - Kościółsłupek 313410019
  10. Łozina - Wrocławska (na wys. nr 18)słupek 3145301610
  11. Bąkówsłupek 3145301811
  12. Bukowina - skrzy.słupek 3191000312
  13. Bukowinasłupek 3191000413
  14. Bukowina - skrzy.słupek 3145302014
  15. Domaszczyn - Trzebnickasłupek 3145302315
  16. Domaszczyn - skrzy.słupek 3145302416
  17. Domaszczyn - Stawowasłupek 3262350717
  18. Pruszowicesłupek 3291200118
  19. Domaszczyn - Stawowasłupek 3262360819
  20. Pruszowice - lassłupek 3145302620
  21. Odolanowskasłupek 2954621
  22. Odrodzenia Polskisłupek 2954422
  23. ZAKRZÓWsłupek 2950823
  24. Przedwiośnie (Stacja Kolejowa)słupek 2950624
  25. Wallenrodasłupek 2950425
  26. Zakrzowskasłupek 2950226
  27. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 2912827
  28. Psie Polesłupek 2910428
  29. Zielnasłupek 2910229
  30. C.H. Koronasłupek 2411030
  31. C.H. Koronasłupek 2410831
  32. Brücknerasłupek 2410632
  33. Grudziądzkasłupek 2410433
  34. Kromera (Czajkowskiego)słupek 2414634
  35. KROMERAsłupek 2414235

Linia 928 kursuje na trasie Januszkowice - Wrocławska – KROMERA (Wrocław, 35 przystanków).

Linia 928 kursuje na trasie KROMERA – Januszkowice - Wrocławska (Wrocław, 34 przystanków).

KROMERA
dni robocze: 04:02–23:05weekendy: 04:57–23:14
Januszkowice - Wrocławska
dni robocze: 05:08–00:11weekendy: 05:57–00:05

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.