Linia 920

Autobusy

Wojnowice - pętla▸GALERIA DOMINIKAŃSKA

  1. Wojnowice - pętlasłupek 400000311
  2. Wojnowice - Główna Isłupek 400000322
  3. Wojnowice - Tymiankowasłupek 400000093
  4. Jeszkowice - Zielonego Dębusłupek 400000114
  5. Jeszkowice - pętlasłupek 419250015
  6. Jeszkowice - Główna/Słonecznasłupek 419250026
  7. Jeszkowice - Główna/świetlicasłupek 419250047
  8. Jeszkowice - Jelczańska/Wrocławskasłupek 404550138
  9. Gajków - Polna skrzyż.słupek 404550119
  10. Gajków - Lipowasłupek 4045500910
  11. Kamieniec Wrocławski - Wrocławska/Bocznasłupek 4045500711
  12. Kamieniec Wrocławski - Wrocławska/Szkolnasłupek 4045500512
  13. Kamieniec Wrocławski - Wrocławska/Kolejowasłupek 4045500313
  14. Kamieniec Wrocławski - Łanysłupek 4045500114
  15. BLIZANOWICEsłupek 5000006415
  16. TRESTNO (pętla)słupek 5000006216
  17. Trestno - kościółsłupek 5193400417
  18. Trestno - świetlicasłupek 5193400618
  19. Zalewowasłupek 2551419
  20. Opatowicka nr 127słupek 2551820
  21. OPATOWICEsłupek 8551221
  22. Opatowicka nrsłupek 2551022
  23. Opatowicka nrsłupek 2552023
  24. Nowy Domsłupek 2550824
  25. Bierdzanysłupek 2550625
  26. Międzyrzeckasłupek 2550426
  27. Okólnasłupek 2550027
  28. Na Grobli (Hydropolis)słupek 2549828
  29. Pl. Wróblewskiegosłupek 12020029
  30. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1011930

Linia 920 kursuje na trasie Wojnowice - pętla – GALERIA DOMINIKAŃSKA (Wrocław, 30 przystanków).

Linia 920 kursuje na trasie GALERIA DOMINIKAŃSKA – Wojnowice - pętla (Wrocław, 30 przystanków).

GALERIA DOMINIKAŃSKA
dni robocze: 05:41–21:13weekendy: 05:04–21:07
Wojnowice - pętla
dni robocze: 06:50–22:09weekendy: 06:05–22:01

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.