Linia 914

Autobusy

Pruszowice▸GALERIA DOMINIKAŃSKA

  1. Pruszowicesłupek 329120011
  2. Domaszczyn - Stawowasłupek 326236082
  3. Domaszczyn - Wrocławska Skrzyżowaniesłupek 329118053
  4. Domaszczyn - Kościółsłupek 329118034
  5. Domaszczyn - Wrocławska sklepsłupek 329132015
  6. Szczodre - pętlasłupek 313410106
  7. Szczodre - Trzebnickasłupek 313410127
  8. Długołęka - Parkowa skrzy. Konopnickasłupek 313410188
  9. Długołęka - Parkowa/skrzy.słupek 313410149
  10. Długołęka - Kasztanowasłupek 3036800310
  11. Długołęka - Wiejskasłupek 3036800111
  12. Mirków - Jagiellońskasłupek 3009801012
  13. Mirków - Sportowasłupek 3009801213
  14. Bierutowska (Wiadukt)słupek 2911214
  15. Bierutowskasłupek 2911815
  16. Bierutowskasłupek 2911016
  17. Bierutowskasłupek 2912617
  18. Dobroszyckasłupek 2911418
  19. PSIE POLE (Stacja Kolejowa)słupek 2912019
  20. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 2912820
  21. Psie Polesłupek 2910421
  22. Zielnasłupek 2910222
  23. C.H. Koronasłupek 2411023
  24. C.H. Koronasłupek 2410824
  25. Brücknerasłupek 2410625
  26. Grudziądzkasłupek 2410426
  27. Kromera (Czajkowskiego)słupek 2414627
  28. KROMERAsłupek 2410228
  29. Mosty Warszawskiesłupek 2072429
  30. Wyszyńskiegosłupek 2072230
  31. Ogród Botanicznysłupek 12083131
  32. Katedrasłupek 2093232
  33. Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe)słupek 2030433
  34. Poczta Głównasłupek 2030234
  35. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1012135

Linia 914 kursuje na trasie Pruszowice – GALERIA DOMINIKAŃSKA (Wrocław, 35 przystanków).

Linia 914 kursuje na trasie GALERIA DOMINIKAŃSKA – Pruszowice (Wrocław, 33 przystanków).

GALERIA DOMINIKAŃSKA
dni robocze: 04:56–00:04weekendy: 04:39–00:00
Pruszowice
dni robocze: 04:27–23:55weekendy: 05:13–23:37

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.