Linia 907

Autobusy

Sadków - Szkolna/szkoła▸OPORÓW

  1. Sadków - Szkolna/szkołasłupek 800000171
  2. Baranowice - skrzy.słupek 803470102
  3. Pietrzykowice - Sportowa/Głównasłupek 803470123
  4. Pietrzykowice - zakładsłupek 819500024
  5. Nowa Wieś Wr. - Relaksowa (na wys. nr 13)słupek 820260025
  6. Nowa Wieś Wr. - pętlasłupek 820260046
  7. Gądów - Świerkowasłupek 810718647
  8. Gądówsłupek 810718628
  9. Jaszkotle - Palmowasłupek 810718669
  10. Cesarzowice skrz.słupek 8034701810
  11. Mokronos Dolny - Parkowa/Stawowasłupek 8034702011
  12. Jordanowskasłupek 1713112
  13. Wiejskasłupek 1710413
  14. Solskiegosłupek 1710214
  15. OPORÓWsłupek 1173415

Linia 907 kursuje na trasie Sadków - Szkolna/szkoła – OPORÓW (Wrocław, 15 przystanków).

Linia 907 kursuje na trasie OPORÓW – Smolec - Lipowa/pętla (Wrocław, 17 przystanków).

OPORÓW
dni robocze: 05:23–22:44weekendy: 05:55–22:17
Smolec - Lipowa/pętla
dni robocze: 05:20–23:18weekendy: 07:25–21:44

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.