Linia 904

Autobusy

Łozina - skrzy.▸KROMERA

  1. Łozina - skrzy.słupek 314530151
  2. Łozina - Milicka/pocztasłupek 314530132
  3. Łozina - Milicka/szkołasłupek 314530113
  4. Bierzycesłupek 314530094
  5. Kępa - skrzy.słupek 314530075
  6. Kępa (na wys. nr 36)słupek 319110026
  7. Kępasłupek 319110047
  8. Michałowice Skrzyżowaniesłupek 326179028
  9. Januszkowice - skrzy. Kępasłupek 319130059
  10. Januszkowice - Wierzbowasłupek 3191300810
  11. Januszkowice - Wrocławskasłupek 3191301011
  12. Dobroszów Oleśnickisłupek 3191301212
  13. Dobroszów - skrzy. Węgierskasłupek 3191301413
  14. Dobroszów - Nowe Osiedlesłupek 3191301614
  15. Szczodre - stawysłupek 3134100615
  16. Szczodre - Szkołasłupek 3134100816
  17. Szczodre - Trzebnicka (na wys. nr 39)słupek 3134102217
  18. Szczodre - pętlasłupek 3134101018
  19. Szczodre - Trzebnickasłupek 3134101219
  20. Długołęka - Parkowa skrzy. Konopnickasłupek 3134101820
  21. Długołęka - Parkowa/skrzy.słupek 3134101421
  22. Długołęka - Kasztanowasłupek 3036800322
  23. Długołęka - Wiejskasłupek 3036800123
  24. Mirków - Jagiellońskasłupek 3009801024
  25. Mirków - Sportowasłupek 3009801225
  26. Bierutowska (Wiadukt)słupek 2911226
  27. Bierutowskasłupek 2911827
  28. Bierutowskasłupek 2911028
  29. Bierutowskasłupek 2912629
  30. Dobroszyckasłupek 2911430
  31. PSIE POLE (Stacja Kolejowa)słupek 2912031
  32. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 2912832
  33. Psie Polesłupek 2910433
  34. Zielnasłupek 2910234
  35. C.H. Koronasłupek 2411035
  36. C.H. Koronasłupek 2410836
  37. Brücknerasłupek 2410637
  38. Grudziądzkasłupek 2410438
  39. Kromera (Czajkowskiego)słupek 2414639
  40. KROMERAsłupek 2414040

Linia 904 kursuje na trasie Łozina - skrzy. – KROMERA (Wrocław, 40 przystanków).

Linia 904 kursuje na trasie KROMERA – Łozina - Milicka/poczta (Wrocław, 37 przystanków).

KROMERA
dni robocze: 03:59–22:13
Łozina - Milicka/poczta
dni robocze: 05:35–23:22

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.