Linia 607

Autobusy

Biskupice Podg. LG Energy Solution Wr. I▸Zajezdnia OBORNICKA

  1. Biskupice Podg. LG Energy Solution Wr. Isłupek 701610011
  2. Biskupice Podg. LG Electronicssłupek 701610062
  3. Biskupice Podg. LG Innoteksłupek 701610033
  4. Biskupice Podg. DSC Poland/Top Run Polandsłupek 701610054
  5. Połabiansłupek 167205
  6. Wałbrzyskasłupek 167056
  7. Wiejskasłupek 171047
  8. FATsłupek 117078
  9. Wrocławski Park Technologicznysłupek 121509
  10. Kwiskasłupek 11220610
  11. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231511
  12. Milenijna (Hala Orbita)słupek 1232012
  13. Most Milenijnysłupek 2311013
  14. Obornicka (Obwodnica)słupek 2315414
  15. Irysowasłupek 2315215
  16. Zajezdnia OBORNICKAsłupek 916

Linia 607 kursuje na trasie Biskupice Podg. LG Energy Solution Wr. I – Zajezdnia OBORNICKA (Wrocław, 16 przystanków).

Linia 607 kursuje na trasie Kwiska – Biskupice Podg. LG Energy Solution Wr. I (Wrocław, 10 przystanków).

Zajezdnia OBORNICKA
dni robocze: 05:22–17:43
Biskupice Podg. LG Energy Solution Wr. I
dni robocze: 05:36–16:08

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.