Linia 319

Autobusy

KLECINA (Stacja Kolejowa)▸POLANOWICE

  1. KLECINA (Stacja Kolejowa)słupek 167241
  2. Kościelnasłupek 167012
  3. Wałbrzyskasłupek 167053
  4. Marchewkowasłupek 171184
  5. Morelowskiegosłupek 171165
  6. Adamieckiegosłupek 171146
  7. Wiejskasłupek 171047
  8. Solskiegosłupek 171028
  9. OPORÓWsłupek 117309
  10. GRABISZYŃSKA (Cmentarz)słupek 1172010
  11. Fiołkowasłupek 1172811
  12. FATsłupek 1171112
  13. Ostrowskiegosłupek 1171313
  14. Końcowasłupek 1731014
  15. Krzemienieckasłupek 1730815
  16. Trawowasłupek 1731616
  17. Stanisławowska (W.K. Formaty)słupek 1730617
  18. Muchobór Wielkisłupek 1730418
  19. MUCHOBÓR WIELKI (Roślinna)słupek 1730019
  20. Tyrmandasłupek 1730220
  21. Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)słupek 1731221
  22. Rogowska (P+R)słupek 11201622
  23. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 11201423
  24. Nowodworskasłupek 11201224
  25. Muchobór Mały (Stacja kolejowa)słupek 1215125
  26. Szkockasłupek 1215626
  27. Gądowiankasłupek 1253027
  28. Na Ostatnim Groszusłupek 1251228
  29. Kwiskasłupek 11220629
  30. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231530
  31. Milenijna (Hala Orbita)słupek 1232031
  32. Most Milenijnysłupek 2311032
  33. Osobowicka (Cmentarz)słupek 12300833
  34. Osobowicka (Cmentarz II)słupek 12300634
  35. Łużyckasłupek 2311135
  36. Różankasłupek 2311336
  37. Bezpiecznasłupek 2314637
  38. Bałtycka (szkoła)słupek 2314038
  39. Bałtyckasłupek 2314739
  40. Mochnackiegosłupek 2316140
  41. Gąsiorowskiegosłupek 2316741
  42. Jutrosińskasłupek 2316342
  43. Kamieńskiego (Szpital)słupek 2316943
  44. Milickasłupek 2355144
  45. Kątowasłupek 2355345
  46. Ługowasłupek 2355546
  47. Starościńskasłupek 2355747
  48. POLANOWICEsłupek 2355948

Linia 319 kursuje na trasie KLECINA (Stacja Kolejowa) – POLANOWICE (Wrocław, 48 przystanków).

Linia 319 kursuje na trasie KAMIEŃSKIEGO (Pętla) – KLECINA (Stacja Kolejowa) (Wrocław, 43 przystanków).

POLANOWICE
dni robocze: 05:14–19:14
KLECINA (Stacja Kolejowa)
dni robocze: 04:13–18:12

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.