Linia 306

Autobusy

Strachowice General Aviation▸Zajezdnia OBORNICKA

  1. Strachowice General Aviationsłupek 175111
  2. Skarżyńskiegosłupek 175102
  3. Granicznasłupek 175083
  4. Przybyłysłupek 175064
  5. Zagłobysłupek 175045
  6. Płaskasłupek 175026
  7. Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)słupek 173147
  8. Rogowska (P+R)słupek 1120168
  9. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 1120149
  10. Nowodworskasłupek 11201210
  11. Muchobór Mały (Stacja kolejowa)słupek 1215111
  12. Szkockasłupek 1215612
  13. Gądowiankasłupek 1253013
  14. Na Ostatnim Groszusłupek 1251214
  15. Milenijna (Hala Orbita)słupek 1232015
  16. Most Milenijnysłupek 2311016
  17. Obornicka (Obwodnica)słupek 2315417
  18. Irysowasłupek 2315218
  19. Zajezdnia OBORNICKAsłupek 919

Linia 306 kursuje na trasie Strachowice General Aviation – Zajezdnia OBORNICKA (Wrocław, 19 przystanków).

Linia 306 kursuje na trasie Muchobór Mały (Stacja kolejowa) – Strachowice General Aviation (Wrocław, 13 przystanków).

Zajezdnia OBORNICKA
dni robocze: 04:31–23:34
Strachowice General Aviation
dni robocze: 05:00–22:47

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.