Linia 259

Autobusy

WOJNÓW (Pętla)▸ZWYCIĘSKA

  1. WOJNÓW (Pętla)słupek 4259001
  2. Wojnówsłupek 247182
  3. Strumykowasłupek 247163
  4. Smoczasłupek 247144
  5. Kmiecasłupek 247205
  6. Zagrodniczasłupek 247126
  7. Niedziałkowskiegosłupek 247107
  8. Mikołowskasłupek 247228
  9. Swojczyce (Miłoszycka)słupek 447089
  10. Miłoszyckasłupek 2472310
  11. Gospodarskasłupek 2472911
  12. Ceglanasłupek 2472512
  13. Monopolowasłupek 2470213
  14. SĘPOLNOsłupek 2431614
  15. Godebskiego (AWF Wrocław)słupek 2432415
  16. 8 Majasłupek 2431416
  17. Stadion Olimpijskisłupek 2431817
  18. Moniuszkisłupek 2432018
  19. Śniadeckichsłupek 2430019
  20. Kochanowskiegosłupek 12420220
  21. PL. GRUNWALDZKIsłupek 2091621
  22. Piastowskasłupek 12085422
  23. Górnickiegosłupek 12080423
  24. Ogród Botanicznysłupek 2090024
  25. Świętokrzyskasłupek 2090425
  26. Pl. Bemasłupek 2090626
  27. Duboissłupek 4071227
  28. Hala Targowasłupek 11002428
  29. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1012629
  30. Bastion Sakwowysłupek 11022130
  31. Dworzec Główny (MDK)słupek 11022331
  32. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026932
  33. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 1132133
  34. Dyrekcyjnasłupek 2110134
  35. Borowska (Aquapark)słupek 2110335
  36. Uniwersytet Ekonomicznysłupek 1137236
  37. PETRUSEWICZAsłupek 2115337
  38. Sanockasłupek 1136938
  39. Uniwersytet Ekonomicznysłupek 1137139
  40. Wiśniowasłupek 1137340
  41. Jaworowasłupek 1137541
  42. Weigla (Szpital)słupek 1136342
  43. Pułtuskasłupek 1137743
  44. Wyścigowasłupek 1652144
  45. Malinowasłupek 2632545
  46. Ożynowasłupek 2632746
  47. Rondo Św. Ojca Piosłupek 2633847
  48. ZWYCIĘSKAsłupek 2633948

Linia 259 kursuje na trasie WOJNÓW (Pętla) – ZWYCIĘSKA (Wrocław, 48 przystanków).

Linia 259 kursuje na trasie ZWYCIĘSKA – WOJNÓW (Pętla) (Wrocław, 41 przystanków).

ZWYCIĘSKA
dni robocze: 00:08–05:08weekendy: 00:08–05:08
WOJNÓW (Pętla)
dni robocze: 23:16–05:48weekendy: 23:16–05:48

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.