Linia 253

Autobusy

LEŚNICA▸Stadion Olimpijski

  1. LEŚNICAsłupek 183871
  2. Średzkasłupek 183122
  3. LEŚNICAsłupek 183023
  4. Wschowskasłupek 181104
  5. Złotnickasłupek 181425
  6. Wielkopolskasłupek 181446
  7. Złotnikisłupek 181467
  8. Małopolska (Ośrodek dla niewidomych)słupek 181488
  9. Halickasłupek 181559
  10. Kosmonautów (Szpital)słupek 1811410
  11. Kosmonautówsłupek 1815411
  12. Grabowasłupek 1810412
  13. Aleja Architektówsłupek 1813213
  14. Gliniankisłupek 1810214
  15. Tarczyński Arena (Lotnicza)słupek 1811215
  16. PILCZYCEsłupek 1250616
  17. Metalowcówsłupek 1250417
  18. Bajanasłupek 1250818
  19. Park Zachodnisłupek 1250219
  20. DH Astrasłupek 1232220
  21. Kwiskasłupek 1230421
  22. Małopanewskasłupek 1230622
  23. Niedźwiedziasłupek 1230223
  24. Wrocław Mikołajów (Zachodnia)słupek 1050824
  25. Pl. Strzegomski (Muzeum Współczesne)słupek 1050625
  26. Młodych Techników Akademia Sztuk Teatralnychsłupek 1050426
  27. PL. JANA PAWŁA IIsłupek 1050227
  28. Ryneksłupek 1010828
  29. Narodowe Forum Muzykisłupek 11024129
  30. Renomasłupek 11025030
  31. Arkady (Capitol)słupek 1036531
  32. EPIsłupek 1132232
  33. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2112033
  34. Dyrekcyjnasłupek 2110134
  35. Borowska (Aquapark)słupek 2110335
  36. Uniwersytet Ekonomicznysłupek 1137236
  37. PETRUSEWICZAsłupek 2115337
  38. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2110238
  39. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026839
  40. Bastion Sakwowysłupek 11022240
  41. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1011141
  42. Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe)słupek 2030342
  43. Katedrasłupek 2090943
  44. Rejasłupek 12081344
  45. PL. GRUNWALDZKIsłupek 12081545
  46. Kliniki - Politechnika Wrocławskasłupek 12081746
  47. Hala Stuleciasłupek 2450147
  48. Tramwajowasłupek 2450348
  49. Chełmońskiegosłupek 2452349
  50. Piramowicza (Kampus Biskupin)słupek 2452550
  51. Spółdzielczasłupek 2450551
  52. BISKUPINsłupek 2450752
  53. BARTOSZOWICEsłupek 4450953
  54. Bacciarellegosłupek 2451854
  55. Libeltasłupek 2452155
  56. SĘPOLNOsłupek 2431656
  57. Godebskiego (AWF Wrocław)słupek 2432457
  58. 8 Majasłupek 2431458
  59. Stadion Olimpijskisłupek 2431759

Linia 253 kursuje na trasie LEŚNICA – Stadion Olimpijski (Wrocław, 59 przystanków).

Linia 253 kursuje na trasie Stadion Olimpijski – LEŚNICA (Wrocław, 59 przystanków).

Stadion Olimpijski
dni robocze: 23:14–05:37weekendy: 23:14–05:37
LEŚNICA
dni robocze: 23:22–05:02weekendy: 23:22–05:02

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.