Linia 251

Autobusy

KRZYKI▸LITEWSKA

  1. KRZYKIsłupek 113101
  2. Sowiasłupek 165132
  3. Chłodnasłupek 165153
  4. Wawrzyniakasłupek 165174
  5. Rymarskasłupek 115475
  6. RACŁAWICKAsłupek 115496
  7. Bukowskiegosłupek 171377
  8. Stankisłupek 171358
  9. Kadłubkasłupek 171339
  10. Wiejskasłupek 1710410
  11. Solskiegosłupek 1710211
  12. OPORÓWsłupek 1173012
  13. GRABISZYŃSKA (Cmentarz)słupek 1172013
  14. Fiołkowasłupek 1172814
  15. FATsłupek 1170615
  16. Hutmensłupek 11160416
  17. Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)słupek 11160217
  18. Pl. Srebrnysłupek 11140618
  19. Stalowasłupek 11140419
  20. Perecasłupek 11140220
  21. Grabiszyńskasłupek 1037821
  22. Pl. Legionówsłupek 1037322
  23. Arkady (Capitol)słupek 1036523
  24. EPIsłupek 1132224
  25. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2112025
  26. Dyrekcyjnasłupek 2110126
  27. PETRUSEWICZAsłupek 2111227
  28. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2110228
  29. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026829
  30. Bastion Sakwowysłupek 11022230
  31. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 11002131
  32. Hala Targowasłupek 11002332
  33. Duboissłupek 4071133
  34. Pl. Bemasłupek 12062134
  35. Na Szańcachsłupek 12062335
  36. Jedności Narodowejsłupek 12062536
  37. Nowowiejskasłupek 12062737
  38. Daszyńskiegosłupek 12063138
  39. Mosty Warszawskiesłupek 2072939
  40. KROMERAsłupek 2410140
  41. Kromera (Czajkowskiego)słupek 2414541
  42. Grudziądzkasłupek 2410342
  43. Brücknerasłupek 2410543
  44. C.H. Koronasłupek 2410744
  45. Zielnasłupek 2910145
  46. Psie Polesłupek 2910346
  47. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 2913547
  48. MULICKAsłupek 2913748
  49. Gorlickasłupek 2912349
  50. Szewczenkisłupek 2932150
  51. Poleskasłupek 2931151
  52. Kiełczowskasłupek 2931352
  53. Żmudzkasłupek 2931553
  54. Kowieńskasłupek 2931754
  55. Inflanckasłupek 2931955
  56. LITEWSKAsłupek 2932656

Linia 251 kursuje na trasie KRZYKI – LITEWSKA (Wrocław, 56 przystanków).

Linia 251 kursuje na trasie LITEWSKA – KRZYKI (Wrocław, 60 przystanków).

LITEWSKA
dni robocze: 23:23–04:52weekendy: 23:23–04:52
KRZYKI
dni robocze: 23:46–05:14weekendy: 23:46–05:14

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.