Linia 249

Autobusy

JARNOŁTÓW▸KRZYKI

  1. JARNOŁTÓWsłupek 177231
  2. Jarnołtowska (Samotworska)słupek 177222
  3. Krzeptowskasłupek 177203
  4. Kośnego (Jarnołtowska)słupek 177184
  5. Kośnego (Jerzmanowska)słupek 177465
  6. Adamczewskichsłupek 177166
  7. Jasińskiejsłupek 177147
  8. Jerzmanowo (Cmentarz II)słupek 177288
  9. Jerzmanowo (Cmentarz I)słupek 177129
  10. Jerzmanowska nrsłupek 1771010
  11. Jerzmanowska nrsłupek 1770811
  12. Żernickasłupek 1773612
  13. Strachowickasłupek 1770613
  14. Żernikisłupek 1770414
  15. Szczecińskasłupek 1770215
  16. Kołobrzeskasłupek 1212816
  17. Wrocław Nowy Dwór (P+R)słupek 1214417
  18. Park Tysiąclecia - Rolkowisko/Lodowiskosłupek 11202418
  19. Zemskasłupek 11202219
  20. Budziszyńskasłupek 11202020
  21. Rogowska (Ogrody Działkowe)słupek 11201821
  22. Rogowska (P+R)słupek 11201622
  23. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 11201423
  24. Nowodworskasłupek 11201224
  25. Strzegomska 148słupek 11201025
  26. Babimojskasłupek 11200826
  27. Park Biznesusłupek 11200627
  28. Wrocławski Park Przemysłowysłupek 11200428
  29. Śrubowasłupek 11041429
  30. Smoleckasłupek 11041030
  31. Dworzec Świebodzkisłupek 11027631
  32. Pl. Orląt Lwowskichsłupek 11025632
  33. Renomasłupek 11025033
  34. Dworzec Główny (MDK)słupek 11022334
  35. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026935
  36. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 1132136
  37. Dyrekcyjnasłupek 2110137
  38. Borowska (Aquapark)słupek 2110338
  39. Uniwersytet Ekonomicznysłupek 1137239
  40. PETRUSEWICZAsłupek 2111140
  41. Ślicznasłupek 2110541
  42. ROD Bajkisłupek 2111742
  43. Działkowasłupek 2110743
  44. Borowska (Szpital)słupek 2110944
  45. Przystankowasłupek 2630145
  46. Wojszycesłupek 2630346
  47. Parafialnasłupek 2630547
  48. Oboźnasłupek 2632148
  49. Gałczyńskiegosłupek 2630749
  50. Grota-Roweckiegosłupek 2630950
  51. Kurpiówsłupek 2631151
  52. Ołtaszynsłupek 2631352
  53. Ołtaszynsłupek 2634853
  54. Strachowskiegosłupek 2631554
  55. Rondo Św. Ojca Piosłupek 2631755
  56. Husarskasłupek 2632956
  57. Partynice (Tor Wyścigów Konnych)słupek 1651057
  58. Hippicznasłupek 1652558
  59. PARK POŁUDNIOWYsłupek 1136859
  60. KRZYKIsłupek 1130860

Linia 249 kursuje na trasie JARNOŁTÓW – KRZYKI (Wrocław, 60 przystanków).

Linia 249 kursuje na trasie KRZYKI – JARNOŁTÓW (Wrocław, 56 przystanków).

KRZYKI
dni robocze: 23:28–05:21weekendy: 23:28–05:21
JARNOŁTÓW
dni robocze: 23:00–05:23weekendy: 23:00–05:23

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.