Linia 246

Autobusy

KOZANÓW▸SOŁTYSOWICE

  1. KOZANÓWsłupek 127381
  2. KOZANÓW (Dokerska)słupek 127322
  3. Górniczasłupek 127083
  4. Rękodzielniczasłupek 125104
  5. Metalowcówsłupek 125265
  6. Szybowcowasłupek 125376
  7. Bulwar Dedalasłupek 125397
  8. Bystrzyckasłupek 125418
  9. KUŹNIKI (Stacja Kolejowa)słupek 125199
  10. KUŹNIKIsłupek 1290610
  11. Hermanowskasłupek 1290211
  12. Chociebuska (C. K. Nowy Pafawag)słupek 1212412
  13. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 11201413
  14. Nowodworskasłupek 11201214
  15. Szkockasłupek 1214915
  16. Wrocławski Park Technologicznysłupek 1215316
  17. ROD Oświatasłupek 1215717
  18. FATsłupek 1170618
  19. Hutmensłupek 11160419
  20. Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)słupek 11160220
  21. Pl. Srebrnysłupek 11140621
  22. Stalowasłupek 11140422
  23. Perecasłupek 11140223
  24. Grabiszyńskasłupek 1037824
  25. Pl. Legionówsłupek 1037325
  26. Arkady (Capitol)słupek 1036526
  27. EPIsłupek 1132227
  28. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2112028
  29. Dyrekcyjnasłupek 2110129
  30. PETRUSEWICZAsłupek 2111230
  31. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2110231
  32. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026832
  33. Bastion Sakwowysłupek 11022233
  34. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1011134
  35. Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe)słupek 2030335
  36. Katedrasłupek 2093136
  37. Ogród Botanicznysłupek 2090337
  38. Wyszyńskiegosłupek 2072138
  39. Damrotasłupek 2072339
  40. KROMERAsłupek 2411240
  41. Berentasłupek 2370141
  42. Kasprowiczasłupek 2370442
  43. Pl. Daniłowskiegosłupek 2373343
  44. Przybyszewskiegosłupek 2370944
  45. Czajkowskiegosłupek 2371545
  46. Koszarowasłupek 2371746
  47. Sołtysowickasłupek 2372747
  48. Poprzecznasłupek 2371948
  49. Redyckasłupek 2372149
  50. Bagatelasłupek 2372350
  51. SOŁTYSOWICEsłupek 2373051

Linia 246 kursuje na trasie KOZANÓW – SOŁTYSOWICE (Wrocław, 51 przystanków).

Linia 246 kursuje na trasie SOŁTYSOWICE – KOZANÓW (Wrocław, 55 przystanków).

SOŁTYSOWICE
dni robocze: 22:59–06:00weekendy: 22:59–06:00
KOZANÓW
dni robocze: 22:43–05:12weekendy: 22:43–05:12

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.