Linia 245

Autobusy

PRACZE ODRZAŃSKIE▸BIEŃKOWICE

  1. PRACZE ODRZAŃSKIEsłupek 187141
  2. PRACZE ODRZAŃSKIEsłupek 187432
  3. Pracze Odrzańskie (Stacja Kolejowa)słupek 187123
  4. Stabłowicka (Ośrodek Zdrowia)słupek 187104
  5. Głównasłupek 187065
  6. Wełnianasłupek 187046
  7. Chwałkowskasłupek 187027
  8. Jędrzejowskasłupek 185128
  9. Brodzkasłupek 185189
  10. KOZIAsłupek 1851010
  11. Północnasłupek 1850811
  12. Maślicka (Staw)słupek 1854812
  13. Maślice Małe (Brodnicka)słupek 1850613
  14. Rędzińska (Cmentarz)słupek 1850414
  15. Maślicka (Osiedle)słupek 1851615
  16. TARCZYŃSKI ARENA (Królewiecka)słupek 1850216
  17. Dworskasłupek 1853617
  18. Górniczasłupek 1273118
  19. KOZANÓW (Dokerska)słupek 1273319
  20. KOZANÓWsłupek 1271820
  21. Dzielnasłupek 1271621
  22. Wiślańskasłupek 1271422
  23. Kolistasłupek 1271223
  24. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231624
  25. Port Popowicesłupek 1231425
  26. Park Popowickisłupek 1231226
  27. Wrocław Popowice (17.Południk)słupek 1052027
  28. Długa (Ogrody Działkowe)słupek 1051828
  29. Wrocław Szczepinsłupek 1051629
  30. Szczepinsłupek 1051430
  31. Inowrocławskasłupek 1051231
  32. PL. SOLIDARNOŚCIsłupek 1053832
  33. PL. JANA PAWŁA IIsłupek 1050233
  34. Ryneksłupek 1010834
  35. Świdnickasłupek 1010235
  36. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1012636
  37. Bastion Sakwowysłupek 11022137
  38. Dworzec Główny (MDK)słupek 11022338
  39. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026939
  40. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 1132140
  41. Dyrekcyjnasłupek 2110141
  42. Borowska (Aquapark)słupek 2110342
  43. Uniwersytet Ekonomicznysłupek 1137243
  44. PETRUSEWICZAsłupek 2116044
  45. Joannitówsłupek 12100545
  46. Gajowasłupek 12100746
  47. Prudnickasłupek 12100947
  48. Kamiennasłupek 12101148
  49. Bardzkasłupek 2114549
  50. Nyskasłupek 2115750
  51. Tarnogajskasłupek 2114751
  52. Klimasasłupek 2114952
  53. TARNOGAJsłupek 2115153
  54. Gazowasłupek 2115554
  55. Wiaduktowasłupek 2530155
  56. Topolowasłupek 2530356
  57. Brochów (Stacja Kolejowa)słupek 2530557
  58. Chińskasłupek 2530758
  59. BROCHÓWsłupek 2530959
  60. Ziemniaczanasłupek 2531960
  61. Arabskasłupek 2531161
  62. BIEŃKOWICEsłupek 2531462

Linia 245 kursuje na trasie PRACZE ODRZAŃSKIE – BIEŃKOWICE (Wrocław, 62 przystanków).

Linia 245 kursuje na trasie BIEŃKOWICE – PRACZE ODRZAŃSKIE (Wrocław, 58 przystanków).

BIEŃKOWICE
dni robocze: 23:05–05:26weekendy: 23:05–05:26
PRACZE ODRZAŃSKIE
dni robocze: 23:18–04:44weekendy: 23:18–04:44

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.