Linia 243

Autobusy

KSIĘŻE WIELKIE▸LEŚNICA

  1. KSIĘŻE WIELKIEsłupek 251341
  2. Brochowskasłupek 251322
  3. Sosnowieckasłupek 251223
  4. Zagłębiowskasłupek 251164
  5. KSIĘŻE MAŁEsłupek 251145
  6. Karwińska (Dawna Pralnia)słupek 251086
  7. Park Wschodnisłupek 1250087
  8. Armii Krajowejsłupek 251108
  9. Krakowska (Centrum Handlowe)słupek 1250049
  10. Krakowskasłupek 2510210
  11. Na Niskich Łąkachsłupek 12020611
  12. Pl. Zgody (Muzeum Etnograficzne)słupek 12020412
  13. Pl. Wróblewskiegosłupek 2031213
  14. GALERIA DOMINIKAŃSKAsłupek 1012614
  15. Bastion Sakwowysłupek 11022115
  16. Dworzec Główny (MDK)słupek 11022316
  17. DWORZEC GŁÓWNYsłupek 12026917
  18. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 1132118
  19. Dyrekcyjnasłupek 2110119
  20. PETRUSEWICZAsłupek 2112620
  21. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2112121
  22. EPIsłupek 1132022
  23. Arkady (Capitol)słupek 1036623
  24. Renomasłupek 11023224
  25. Świdnickasłupek 1010125
  26. Ryneksłupek 1010326
  27. PL. JANA PAWŁA IIsłupek 1050127
  28. Młodych Techników Akademia Sztuk Teatralnychsłupek 1050328
  29. Pl. Strzegomski (Muzeum Współczesne)słupek 1050529
  30. Wrocław Mikołajów (Zachodnia)słupek 1050730
  31. Niedźwiedziasłupek 1230131
  32. Małopanewskasłupek 1230532
  33. Kwiskasłupek 1230333
  34. Na Ostatnim Groszusłupek 1251134
  35. Orlińskiegosłupek 1251335
  36. Drzewieckiegosłupek 1251536
  37. Hynkasłupek 1251737
  38. Bystrzyckasłupek 1254438
  39. Bulwar Dedalasłupek 1253839
  40. Szybowcowasłupek 1254040
  41. Bajanasłupek 1250741
  42. Metalowcówsłupek 1250342
  43. PILCZYCEsłupek 1250543
  44. Tarczyński Arena (Lotnicza)słupek 1811144
  45. Gliniankisłupek 1810145
  46. Aleja Architektówsłupek 1813146
  47. Grabowasłupek 1810347
  48. Kosmonautówsłupek 1815348
  49. Kosmonautów (Szpital)słupek 1811549
  50. Fieldorfa (Szpital)słupek 1811750
  51. Fieldorfasłupek 1811951
  52. Stoszowskasłupek 1874752
  53. Olbrachtowskasłupek 1874553
  54. Arachidowasłupek 1873954
  55. Wojanowskasłupek 1873855
  56. Ciechocińskasłupek 1812656
  57. Śnieżnasłupek 1812457
  58. Jeleniogórskasłupek 1812258
  59. LEŚNICAsłupek 1838759

Linia 243 kursuje na trasie KSIĘŻE WIELKIE – LEŚNICA (Wrocław, 59 przystanków).

Linia 243 kursuje na trasie LEŚNICA – KSIĘŻE WIELKIE (Wrocław, 59 przystanków).

LEŚNICA
dni robocze: 23:30–04:26weekendy: 23:30–04:26
KSIĘŻE WIELKIE
dni robocze: 23:40–04:55weekendy: 23:40–04:57

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.