Linia 152

Autobusy

BLACHARSKA▸Kosmonautów (Pętla)

  1. BLACHARSKAsłupek 117471
  2. Ślusarskasłupek 117462
  3. Aleja Wędrowcówsłupek 117423
  4. Ojca Beyzymasłupek 117434
  5. Aleja Pracysłupek 117235
  6. FATsłupek 117116
  7. Ostrowskiegosłupek 117137
  8. Końcowasłupek 173108
  9. Krzemienieckasłupek 173089
  10. Trawowasłupek 1731610
  11. Stanisławowska (W.K. Formaty)słupek 1730611
  12. Muchobór Wielkisłupek 1730412
  13. MUCHOBÓR WIELKI (Roślinna)słupek 1730013
  14. Tyrmandasłupek 1730214
  15. Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)słupek 1731215
  16. Rogowska (P+R)słupek 11201616
  17. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 1212217
  18. Chociebuska (C. K. Nowy Pafawag)słupek 1212318
  19. Hermanowskasłupek 1290119
  20. KUŹNIKIsłupek 1290520
  21. KUŹNIKI (Stacja Kolejowa)słupek 1290721
  22. Metalowców (Ośrodek Sportu)słupek 1252322
  23. Metalowcówsłupek 1252723
  24. Metalowcówsłupek 1252524
  25. Rękodzielniczasłupek 1250925
  26. Górniczasłupek 1270726
  27. Dworskasłupek 1853727
  28. TARCZYŃSKI ARENA (Królewiecka)słupek 1850128
  29. Królewieckasłupek 1854429
  30. Tarczyński Arena (Aleja Śląska)słupek 1855230
  31. PILCZYCEsłupek 1253231
  32. Tarczyński Arena (Lotnicza)słupek 1811132
  33. Aleja Architektówsłupek 1813133
  34. Aleja Architektówsłupek 1813334
  35. Barskichsłupek 1813535
  36. Brzozysłupek 1813736
  37. Konińskasłupek 1813937
  38. Grabowasłupek 1810338
  39. Kosmonautów (Pętla)słupek 1815139

Linia 152 kursuje na trasie BLACHARSKA – Kosmonautów (Pętla) (Wrocław, 39 przystanków).

Linia 152 kursuje na trasie Kosmonautów (Pętla) – BLACHARSKA (Wrocław, 40 przystanków).

Kosmonautów (Pętla)
dni robocze: 04:09–00:23weekendy: 04:45–23:53
BLACHARSKA
dni robocze: 03:44–00:14weekendy: 04:35–23:44

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.