Linia 148

Autobusy

LEŚNICA▸JAGODNO (P+R)

  1. LEŚNICAsłupek 183871
  2. Średzkasłupek 183122
  3. LEŚNICAsłupek 183023
  4. Wschowskasłupek 181104
  5. Złotnickasłupek 181425
  6. Wielkopolskasłupek 181446
  7. Złotnikisłupek 181467
  8. Małopolska (Ośrodek dla niewidomych)słupek 181488
  9. Halickasłupek 181589
  10. Częstochowskasłupek 1816010
  11. Jerzmanowska nrsłupek 1771011
  12. Jerzmanowska nrsłupek 1770812
  13. Żernickasłupek 1773613
  14. Strachowickasłupek 1770614
  15. Żernikisłupek 1770415
  16. Szczecińskasłupek 1770216
  17. Kołobrzeskasłupek 1212817
  18. Wrocław Nowy Dwór (P+R)słupek 1214418
  19. Rogowska (Ośrodek sportu)słupek 1212619
  20. Chociebuska (C. K. Nowy Pafawag)słupek 1212420
  21. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 11201421
  22. Nowodworskasłupek 11201222
  23. Strzegomska 148słupek 11201023
  24. Babimojskasłupek 11200824
  25. Park Biznesusłupek 11200625
  26. Wrocławski Park Przemysłowysłupek 11200426
  27. Śrubowasłupek 11041427
  28. Smoleckasłupek 11041028
  29. Dworzec Świebodzkisłupek 11027629
  30. Pl. Orląt Lwowskichsłupek 11025630
  31. Renomasłupek 11025031
  32. Arkady (Capitol)słupek 1036532
  33. EPIsłupek 1132233
  34. DWORZEC AUTOBUSOWYsłupek 2112034
  35. Hubska (Dawida)słupek 12103135
  36. Prudnickasłupek 12100936
  37. Kamiennasłupek 12101137
  38. Bardzkasłupek 12102338
  39. Krynickasłupek 12102539
  40. Morwowasłupek 2118140
  41. Bardzka (Cmentarz)słupek 2118341
  42. Buforowa (Rondo)słupek 2612342
  43. Konduktorskasłupek 2612543
  44. Lutosławskiegosłupek 2612744
  45. Kopycińskiegosłupek 2612945
  46. JAGODNO (P+R)słupek 2613146

Linia 148 kursuje na trasie LEŚNICA – JAGODNO (P+R) (Wrocław, 46 przystanków).

Linia 148 kursuje na trasie JAGODNO (P+R) – LEŚNICA (Wrocław, 44 przystanków).

JAGODNO (P+R)
dni robocze: 04:43–00:22weekendy: 05:19–00:22
LEŚNICA
dni robocze: 03:57–23:27weekendy: 04:33–23:27

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.