Linia 142

Autobusy

JARNOŁTÓW▸Paprotna

  1. JARNOŁTÓWsłupek 177231
  2. Jarnołtowska (Samotworska)słupek 177222
  3. Krzeptowskasłupek 177203
  4. Kośnego (Jarnołtowska)słupek 177184
  5. Rodłasłupek 183265
  6. RATYŃsłupek 183256
  7. Rodłasłupek 183277
  8. Kośnego (Jerzmanowska)słupek 177468
  9. Adamczewskichsłupek 177169
  10. Jasińskiejsłupek 1771410
  11. Jerzmanowo (Cmentarz II)słupek 1772811
  12. Jerzmanowo (Cmentarz I)słupek 1771212
  13. Jerzmanowska nrsłupek 1771013
  14. Jerzmanowska nrsłupek 1770814
  15. Żernickasłupek 1773615
  16. Szkoła Żernikisłupek 1772616
  17. Kołobrzeskasłupek 1212817
  18. Wrocław Nowy Dwór (P+R)słupek 1214418
  19. Rogowska (Ośrodek sportu)słupek 1212619
  20. Chociebuska (C. K. Nowy Pafawag)słupek 1212420
  21. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 11201421
  22. Nowodworskasłupek 11201222
  23. Strzegomska 148słupek 11201023
  24. Otyńskasłupek 1211824
  25. Fabrycznasłupek 1211625
  26. Uniwersytet DSW Ideissłupek 1210426
  27. Wrocławski Park Przemysłowysłupek 1210227
  28. Śrubowasłupek 1054828
  29. Pl. Strzegomski (Muzeum Współczesne)słupek 1050629
  30. Młodych Techników Akademia Sztuk Teatralnychsłupek 1050430
  31. PL. JANA PAWŁA IIsłupek 1050231
  32. Ryneksłupek 11000532
  33. Mosty Pomorskiesłupek 11060733
  34. Pomorskasłupek 11060134
  35. PL. STASZICAsłupek 11060335
  36. Kleczkowskasłupek 1070536
  37. most Osobowickisłupek 12300137
  38. Serbska (C.K. Agora)słupek 2310338
  39. Łużyckasłupek 2311139
  40. Różankasłupek 2311340
  41. Bezpiecznasłupek 2314541
  42. Paprotnasłupek 2314942

Linia 142 kursuje na trasie JARNOŁTÓW – Paprotna (Wrocław, 42 przystanków).

Linia 142 kursuje na trasie Zajezdnia OBORNICKA – JARNOŁTÓW (Wrocław, 43 przystanków).

Paprotna
dni robocze: 04:53–00:18weekendy: 05:01–00:18
JARNOŁTÓW
dni robocze: 03:53–23:40weekendy: 04:01–23:40

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.