Linia 129

Autobusy

PORT LOTNICZY▸POŚWIĘCKA (Ośrodek Zdrowia)

  1. PORT LOTNICZYsłupek 175321
  2. Osinieckasłupek 177442
  3. Jerzmanowo (Cmentarz)słupek 177413
  4. Kaczorowskiegosłupek 177394
  5. Płużnasłupek 177295
  6. Jerzmanowo (Cmentarz II)słupek 177286
  7. Jerzmanowo (Cmentarz I)słupek 177127
  8. Jerzmanowska nrsłupek 177108
  9. Jerzmanowska nrsłupek 177089
  10. Żernickasłupek 1773610
  11. Strachowickasłupek 1770611
  12. Żernikisłupek 1770412
  13. Szczecińskasłupek 1770213
  14. Kołobrzeskasłupek 1212814
  15. Kołobrzeskasłupek 1213015
  16. KUŹNIKIsłupek 1290516
  17. KUŹNIKI (Stacja Kolejowa)słupek 1290717
  18. KUŹNIKI (Stacja Kolejowa)słupek 1252018
  19. Bystrzyckasłupek 1254219
  20. Hynkasłupek 1251820
  21. Drzewieckiegosłupek 1251621
  22. Orlińskiegosłupek 1251422
  23. Na Ostatnim Groszusłupek 1251223
  24. Kwiskasłupek 11220624
  25. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231525
  26. Milenijna (Hala Orbita)słupek 1232026
  27. Most Milenijnysłupek 2311027
  28. Osobowicka (Cmentarz)słupek 12300828
  29. Osobowicka (Cmentarz II)słupek 12300629
  30. Serbska (C.K. Agora)słupek 12300430
  31. Most Osobowickisłupek 2310231
  32. Bałtyckasłupek 2314432
  33. Broniewskiegosłupek 2312133
  34. Kamieńskiegosłupek 2312334
  35. Kępińskasłupek 2312535
  36. Wołowskasłupek 2312736
  37. POŚWIĘTNEsłupek 2352137
  38. Żmigrodzka (Obwodnica)słupek 2352338
  39. Poświęckasłupek 2354339
  40. POŚWIĘCKA (Ośrodek Zdrowia)słupek 2354140

Linia 129 kursuje na trasie PORT LOTNICZY – POŚWIĘCKA (Ośrodek Zdrowia) (Wrocław, 40 przystanków).

Linia 129 kursuje na trasie POŚWIĘCKA (Ośrodek Zdrowia) – PORT LOTNICZY (Wrocław, 39 przystanków).

POŚWIĘCKA (Ośrodek Zdrowia)
dni robocze: 04:49–00:21weekendy: 05:25–00:21
PORT LOTNICZY
dni robocze: 03:45–00:08weekendy: 04:11–00:08

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.