Linia 128

Autobusy

Wrocław Nowy Dwór (P+R)▸ZAKRZÓW

  1. Wrocław Nowy Dwór (P+R)słupek 121381
  2. Rogowska (Ośrodek sportu)słupek 121262
  3. Hermanowskasłupek 129013
  4. KUŹNIKIsłupek 129054
  5. KUŹNIKI (Stacja Kolejowa)słupek 129075
  6. KUŹNIKI (Stacja Kolejowa)słupek 125206
  7. Bystrzyckasłupek 125427
  8. Hynkasłupek 125188
  9. Drzewieckiegosłupek 125169
  10. Orlińskiegosłupek 1251410
  11. Na Ostatnim Groszusłupek 1251211
  12. Kwiskasłupek 11220612
  13. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231613
  14. Port Popowicesłupek 1231414
  15. Park Popowickisłupek 1231215
  16. Wrocław Popowice (17.Południk)słupek 1052016
  17. Długa (Ogrody Działkowe)słupek 1051817
  18. Wrocław Szczepinsłupek 11042418
  19. Michalczykasłupek 1052419
  20. Kępa Mieszczańskasłupek 1055520
  21. Pomorskasłupek 3065521
  22. Duboissłupek 4071122
  23. Pl. Bemasłupek 2090523
  24. Ogród Botanicznysłupek 2090324
  25. Wyszyńskiegosłupek 2072125
  26. Damrotasłupek 2072326
  27. KROMERAsłupek 2410127
  28. Kromera (Czajkowskiego)słupek 2414528
  29. Grudziądzkasłupek 2410329
  30. Brücknerasłupek 2410530
  31. C.H. Koronasłupek 2410731
  32. Zielnasłupek 2910132
  33. Psie Polesłupek 2910333
  34. Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)słupek 2912934
  35. Zakrzowskasłupek 2950135
  36. Kopańskiegosłupek 2953936
  37. Wallenrodasłupek 2950337
  38. Przedwiośnie (Stacja Kolejowa)słupek 2950538
  39. ZAKRZÓWsłupek 2950939

Linia 128 kursuje na trasie Wrocław Nowy Dwór (P+R) – ZAKRZÓW (Wrocław, 39 przystanków).

Linia 128 kursuje na trasie ZAKRZÓW – Wrocław Nowy Dwór (P+R) (Wrocław, 40 przystanków).

ZAKRZÓW
dni robocze: 04:11–23:55weekendy: 04:41–23:55
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
dni robocze: 04:00–23:50weekendy: 04:03–23:50

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.