Linia 127

Autobusy

ZWYCIĘSKA▸KOZIA

  1. ZWYCIĘSKAsłupek 263391
  2. Rondo Św. Ojca Piosłupek 263402
  3. Ożynowasłupek 263283
  4. Malinowasłupek 263264
  5. Wyścigowasłupek 165225
  6. Pułtuskasłupek 113786
  7. Weigla (Szpital)słupek 113647
  8. Jaworowasłupek 113768
  9. Wiśniowasłupek 113629
  10. Sudeckasłupek 1135410
  11. Hallerasłupek 1135211
  12. Gajowickasłupek 1153912
  13. Krucza (Mielecka)słupek 3152613
  14. Kruczasłupek 1152214
  15. Zaporoskasłupek 1154215
  16. Grabiszyńskasłupek 1038616
  17. Tęczowasłupek 1038417
  18. Pl. Orląt Lwowskichsłupek 1053118
  19. PL. JANA PAWŁA IIsłupek 1050119
  20. Inowrocławskasłupek 1051120
  21. Szczepinsłupek 1051321
  22. Litomska (ZUS)słupek 1052722
  23. Wrocław Szczepinsłupek 11042323
  24. Długa (Ogrody Działkowe)słupek 1051724
  25. Wrocław Popowice (17.Południk)słupek 1051925
  26. Park Popowickisłupek 1231126
  27. Port Popowicesłupek 1231327
  28. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231528
  29. Kolistasłupek 1271129
  30. Wiślańskasłupek 1271330
  31. Dzielnasłupek 1271531
  32. KOZANÓWsłupek 1271732
  33. KOZANÓW (Dokerska)słupek 1273233
  34. Górniczasłupek 1270734
  35. Dworskasłupek 1853735
  36. TARCZYŃSKI ARENA (Królewiecka)słupek 1852636
  37. Maślicka (Osiedle)słupek 1851537
  38. Rędzińska (Cmentarz)słupek 1850338
  39. Maślice Małe (Brodnicka)słupek 1850539
  40. Śliwowasłupek 1851740
  41. Maślicka (Staw)słupek 1854741
  42. Północnasłupek 1850742
  43. KOZIAsłupek 1852743

Linia 127 kursuje na trasie ZWYCIĘSKA – KOZIA (Wrocław, 43 przystanków).

Linia 127 kursuje na trasie KOZIA – ZWYCIĘSKA (Wrocław, 41 przystanków).

KOZIA
dni robocze: 04:03–23:42weekendy: 04:00–23:42
ZWYCIĘSKA
dni robocze: 04:30–23:44weekendy: 04:28–23:44

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.