Linia 124

Autobusy

Wrocław Nowy Dwór (P+R)▸KSIĘŻE WIELKIE

  1. Wrocław Nowy Dwór (P+R)słupek 121421
  2. Park Tysiąclecia - Rolkowisko/Lodowiskosłupek 1120242
  3. Zemskasłupek 1120223
  4. Budziszyńskasłupek 1120204
  5. Rogowska (Ogrody Działkowe)słupek 1120185
  6. Rogowska (P+R)słupek 1120166
  7. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 1120147
  8. Nowodworskasłupek 1120128
  9. Szkockasłupek 121499
  10. Wrocławski Park Technologicznysłupek 1215310
  11. ROD Oświatasłupek 1215711
  12. FATsłupek 1170612
  13. Hutmensłupek 11160413
  14. Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)słupek 11160214
  15. Pl. Srebrnysłupek 11140615
  16. Stalowasłupek 1150416
  17. Grochowasłupek 3151417
  18. Krucza (Mielecka)słupek 3152418
  19. Kruczasłupek 1152219
  20. Rondosłupek 1134620
  21. Drukarskasłupek 1134421
  22. Uniwersytet Ekonomicznysłupek 1134222
  23. Borowska (Aquapark)słupek 2114123
  24. Wapiennasłupek 2116324
  25. Widnasłupek 2114325
  26. Kamiennasłupek 12101126
  27. Bardzkasłupek 2114527
  28. Nyskasłupek 2115728
  29. Tarnogajskasłupek 2114729
  30. Klimasasłupek 2114930
  31. TARNOGAJsłupek 2115131
  32. Armii Krajowej (Bogedaina)słupek 2116132
  33. Park Wschodnisłupek 12500733
  34. Karwińska (Dawna Pralnia)słupek 2510934
  35. KSIĘŻE MAŁEsłupek 2511335
  36. Zagłębiowskasłupek 2511536
  37. Sosnowieckasłupek 2512137
  38. Brochowskasłupek 2513138
  39. KSIĘŻE WIELKIEsłupek 2513439

Linia 124 kursuje na trasie Wrocław Nowy Dwór (P+R) – KSIĘŻE WIELKIE (Wrocław, 39 przystanków).

Linia 124 kursuje na trasie KSIĘŻE WIELKIE – Wrocław Nowy Dwór (P+R) (Wrocław, 39 przystanków).

KSIĘŻE WIELKIE
dni robocze: 05:58–22:22weekendy: 05:59–22:22
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
dni robocze: 04:56–22:52weekendy: 06:01–22:52

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.