Linia 119

Autobusy

SOŁTYSOWICE▸RACŁAWICKA

  1. SOŁTYSOWICEsłupek 237301
  2. Bagatelasłupek 237242
  3. Redyckasłupek 237223
  4. Poprzecznasłupek 237204
  5. Sołtysowickasłupek 237285
  6. Koszarowasłupek 237186
  7. Koszarowa (Uniwersytet)słupek 237257
  8. KOSZAROWA (Szpital)słupek 237108
  9. Pl. Daniłowskiegosłupek 237369
  10. Kasprowiczasłupek 2371210
  11. Syrokomlisłupek 2313611
  12. Polasłupek 2313412
  13. Broniewskiegosłupek 2314113
  14. Bałtyckasłupek 2314314
  15. Bezpiecznasłupek 2311615
  16. Różankasłupek 2311416
  17. Łużyckasłupek 2311217
  18. Osobowicka (Cmentarz II)słupek 2310518
  19. Osobowicka (Cmentarz)słupek 2310719
  20. Most Milenijnysłupek 2310120
  21. Most Milenijnysłupek 2310921
  22. Milenijna (Hala Orbita)słupek 1231922
  23. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231723
  24. Kwiskasłupek 1230324
  25. Na Ostatnim Groszusłupek 1252925
  26. Gądowiankasłupek 1253326
  27. Nowodworskasłupek 11201127
  28. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 11201328
  29. Rogowska (P+R)słupek 11201529
  30. Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)słupek 1731130
  31. Tyrmandasłupek 1730131
  32. Zagonysłupek 1731732
  33. Muchobór Wielkisłupek 1730333
  34. Stanisławowska (W.K. Formaty)słupek 1730534
  35. Trawowasłupek 1731535
  36. Krzemienieckasłupek 1730736
  37. Końcowasłupek 1730937
  38. Ostrowskiegosłupek 1171438
  39. FATsłupek 1171239
  40. GRABISZYŃSKA (Cmentarz)słupek 1171940
  41. Grabiszyńska (Cmentarz II)słupek 1173141
  42. OPORÓWsłupek 1172942
  43. Solskiegosłupek 1710143
  44. Wiejskasłupek 1713244
  45. Kadłubkasłupek 1713445
  46. Stankisłupek 1713646
  47. Bukowskiegosłupek 1713847
  48. RACŁAWICKAsłupek 1155548

Linia 119 kursuje na trasie SOŁTYSOWICE – RACŁAWICKA (Wrocław, 48 przystanków).

Linia 119 kursuje na trasie RACŁAWICKA – SOŁTYSOWICE (Wrocław, 50 przystanków).

RACŁAWICKA
dni robocze: 03:54–23:49weekendy: 04:13–23:49
SOŁTYSOWICE
dni robocze: 04:14–00:05weekendy: 05:07–00:05

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.