Linia 107

Autobusy

KRZYKI▸PRACZE ODRZAŃSKIE

  1. KRZYKIsłupek 113131
  2. Przyjaźnisłupek 165232
  3. Zimowasłupek 165073
  4. Os. Przyjaźnisłupek 165034
  5. Skarbowcówsłupek 165055
  6. KLECINAsłupek 165316
  7. Kościelnasłupek 167237
  8. KLECINA (Stacja Kolejowa)słupek 167248
  9. Kościelnasłupek 167019
  10. Wałbrzyskasłupek 1670510
  11. Marchewkowasłupek 1711811
  12. GIEŁDOWA (Centrum Hurtu)słupek 8711912
  13. Morelowskiegosłupek 1711613
  14. Adamieckiegosłupek 1711414
  15. Wiejskasłupek 1710415
  16. Solskiegosłupek 1710216
  17. OPORÓWsłupek 1173017
  18. GRABISZYŃSKA (Cmentarz)słupek 1172018
  19. Fiołkowasłupek 1172819
  20. FATsłupek 1171120
  21. Ostrowskiegosłupek 1171321
  22. Końcowasłupek 1731022
  23. Krzemienieckasłupek 1730823
  24. Trawowasłupek 1731624
  25. Stanisławowska (W.K. Formaty)słupek 1730625
  26. Muchobór Wielkisłupek 1730426
  27. MUCHOBÓR WIELKI (Roślinna)słupek 1730027
  28. Tyrmandasłupek 1730228
  29. Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)słupek 1731229
  30. Rogowska (P+R)słupek 11201630
  31. Strzegomska (Krzyżówka)słupek 1212231
  32. Chociebuska (C. K. Nowy Pafawag)słupek 1212332
  33. Rogowska (Ośrodek sportu)słupek 1212533
  34. Wrocław Nowy Dwór (P+R)słupek 1214334
  35. Kołobrzeskasłupek 1212735
  36. Szczecińskasłupek 1770136
  37. Żernikisłupek 1770337
  38. Strachowickasłupek 1770538
  39. Żernickasłupek 1773539
  40. Jerzmanowska nrsłupek 1770740
  41. Jerzmanowska nrsłupek 1770941
  42. Częstochowskasłupek 1815942
  43. Halickasłupek 1815543
  44. Kosmonautów (Szpital)słupek 1811544
  45. Fieldorfa (Szpital)słupek 1811745
  46. Fieldorfasłupek 1811946
  47. Stoszowskasłupek 1874747
  48. Olbrachtowskasłupek 1874548
  49. Arachidowasłupek 1873949
  50. Wojanowskasłupek 1873850
  51. Stabłowicesłupek 1812751
  52. Park Stabłowickisłupek 1812952
  53. Głównasłupek 1870753
  54. Stabłowicka (Ośrodek Zdrowia)słupek 1870954
  55. Stabłowickasłupek 1872055
  56. Pracze Odrzańskie (Stacja Kolejowa)słupek 1871156
  57. PRACZE ODRZAŃSKIEsłupek 1874157

Linia 107 kursuje na trasie KRZYKI – PRACZE ODRZAŃSKIE (Wrocław, 57 przystanków).

Linia 107 kursuje na trasie PRACZE ODRZAŃSKIE – KRZYKI (Wrocław, 56 przystanków).

PRACZE ODRZAŃSKIE
dni robocze: 04:03–23:42weekendy: 04:31–23:42
KRZYKI
dni robocze: 03:54–00:33weekendy: 03:57–00:33

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.