Linia 103

Autobusy

PRACZE ODRZAŃSKIE▸Zajezdnia OBORNICKA

  1. PRACZE ODRZAŃSKIEsłupek 187141
  2. PRACZE ODRZAŃSKIEsłupek 187432
  3. Pracze Odrzańskie (Stacja Kolejowa)słupek 187123
  4. Stabłowicka (Ośrodek Zdrowia)słupek 187104
  5. Głównasłupek 187065
  6. Wełnianasłupek 187046
  7. Chwałkowskasłupek 187027
  8. Jędrzejowskasłupek 185128
  9. Brodzkasłupek 185189
  10. KOZIAsłupek 1851010
  11. Północnasłupek 1850811
  12. Maślicka (Staw)słupek 1854812
  13. Maślice Małe (Brodnicka)słupek 1850613
  14. Rędzińska (Cmentarz)słupek 1850414
  15. Maślicka (Osiedle)słupek 1851615
  16. TARCZYŃSKI ARENA (Królewiecka)słupek 1850216
  17. Dworskasłupek 1853617
  18. Górniczasłupek 1270818
  19. Modrasłupek 1270419
  20. Kolistasłupek 1270220
  21. Wejherowska (Hala Orbita)słupek 1231621
  22. Port Popowicesłupek 1231422
  23. Park Popowickisłupek 1231223
  24. Wrocław Popowice (17.Południk)słupek 1052024
  25. Długa (Ogrody Działkowe)słupek 1051825
  26. Wrocław Szczepinsłupek 1051626
  27. Szczepinsłupek 1051427
  28. Inowrocławskasłupek 1051228
  29. PL. SOLIDARNOŚCIsłupek 1053829
  30. PL. JANA PAWŁA IIsłupek 1050230
  31. Ryneksłupek 11000531
  32. Mosty Pomorskiesłupek 11060732
  33. Pomorskasłupek 11060133
  34. PL. STASZICAsłupek 11060334
  35. Kleczkowskasłupek 1070535
  36. Bałtyckasłupek 2314336
  37. Bezpiecznasłupek 2314537
  38. Paprotnasłupek 2314938
  39. Zajezdnia OBORNICKAsłupek 939

Linia 103 kursuje na trasie PRACZE ODRZAŃSKIE – Zajezdnia OBORNICKA (Wrocław, 39 przystanków).

Linia 103 kursuje na trasie Zajezdnia TYSKA – JANÓWEK (Wrocław, 49 przystanków).

Zajezdnia OBORNICKA
dni robocze: 04:47–23:24weekendy: 04:39–23:24
JANÓWEK
dni robocze: 04:01–23:43weekendy: 04:01–23:43

Wybierz rozkład

Inne rozkłady

Narzędzia

Ulubione linie

Nie masz jeszcze ulubionych linii.

Przytrzymaj przycisk linii, aby dodać ją do ulubionych.

Ulubione przystanki

Nie masz jeszcze ulubionych przystanków.

Kliknij gwiazdkę na stronie przystanku, aby dodać go do ulubionych.